raganystes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

raganystes

raganystes, uzkeikimai, meiles burtai, pinigu burtai, biski kerejimo istorijos ir pan.
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Meiles reikalai

Go down 
+5
sama158
Benas
T1MeToUs3Mag1c
Turka
niko
9 posters
AutoriusPranešimas
niko




Male Pranešimų skaičius : 1
Age : 43
Registration date : 2009-12-09

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeTr. 12 09, 2009 1:40 am

na atsakykit,kaip priversti zmogu isimyleti tave(siuo atveju mane) Very Happy[font:67d2=]
Atgal į viršų Go down
Turka
naujokas
naujokas
Turka


Female Pranešimų skaičius : 13
Age : 29
Registration date : 2010-03-12

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeAntr. 03 16, 2010 5:21 pm

na as zinau viena apzava. tarkim mergina nori kad vaikinas butu jos bet kokia kaina.taigi reiktu tai merginai kelis laselius savo menesiniu ilasinti y vaikino stikline nesvarbu ka jis gertu betkokiu atveju jie bus kartu .vaikinas bus begalo isimijelas tiksliau sakant apzavetas.
Aisku yra ir blogoji sito apzavo puse.kaip suprantat cia tikrai nebaltoji magija...
Atgal į viršų Go down
T1MeToUs3Mag1c
naujokas
naujokas
T1MeToUs3Mag1c


Male Pranešimų skaičius : 10
Age : 30
Registration date : 2010-03-22

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 10:04 pm

Ačiu už info.Kai gersiu ką nors iš merginos, butinai patikrinsiu sudėtį. lol! lol! lol! lol!
Atgal į viršų Go down
Benas




Male Pranešimų skaičius : 1
Age : 32
Registration date : 2010-07-05

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimePir. 07 05, 2010 11:01 pm

KA padaryt kad mergina isimiletu vaikina?
Atgal į viršų Go down
sama158
naujokas
naujokas



Female Pranešimų skaičius : 17
Age : 29
Registration date : 2010-07-08

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 9:59 am

man idomu ka padaryt kad vaikinas isimyletu mergina?!(be juodosios magijos)
Atgal į viršų Go down
Turka
naujokas
naujokas
Turka


Female Pranešimų skaičius : 13
Age : 29
Registration date : 2010-03-12

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeTr. 08 18, 2010 1:46 pm

kvaila klausti ka daryti kad tas ar tas isimiletu mane bet be juodosios magijos,jeigu jus bries to zmogaus valia norit kaska padaryti kad jisai butu jusu,tada cia neapsieisi be juodosios magijos. scratch
Atgal į viršų Go down
sama158
naujokas
naujokas



Female Pranešimų skaičius : 17
Age : 29
Registration date : 2010-07-08

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 12:44 pm

na tada,gal kas gali pasakyti meikes burtu,uzkeikimu(be komentaru) Rolling Eyes Embarassed I love you
Atgal į viršų Go down
aaa




Male Pranešimų skaičius : 1
Age : 36
Registration date : 2010-08-29

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 4:27 pm

kaip vaikinui zinoti ar jis uzkeretas? gal galima kazkaip patikrinti?
Atgal į viršų Go down
ugniagesys54




Male Pranešimų skaičius : 3
Age : 31
Miestas : Taurage - Raseiniai
Registration date : 2011-01-14

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 12:16 pm

Kaip vaikinui uzkereti buvusia meile?
Atgal į viršų Go down
evelinakr
naujokas
naujokas



Female Pranešimų skaičius : 25
Age : 27
Miestas : Vilnius
Registration date : 2012-01-27

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimePir. 02 20, 2012 6:08 pm

patarkit, kaip reikia atsikratyti vaikino, jeigu as jo nemyliu, o jis mane myli, bet as jo nenoriu, visiskai nieko jam nejauciu, isskyrus siluma ir tiek Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
jolitukas28




Female Pranešimų skaičius : 1
Age : 29
Registration date : 2013-01-22

Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitimeAntr. 01 22, 2013 10:26 am

Man buvo kitaip, įsimilėjau vaikiną, prieš kelis metus. tuomet dar gyvenau kitam mieste, buvau belekaip jį isimilėjus, mačiau, kad jis stebi mane, bet aiškina, kad nieko negali būti, nes aš jam nelipu ir tiek. Paskaičiau internete, kad jai nori atitraukti vaikino dėmesį, reikia savo plauką apsukti aplink, jo palto, švarko sagos. na aš užsukau žiūriu nieko nevyksta, tuomet isikrausčiau į kitą miestelį, po poros metų jis pas mane grįžo, įsimilėjas visas iki ausų, niekada nenuleidžia akių sako tieisiai šviesiai tokius komplimentus, nuo kurių gali lyditis, tik va dabar gerai net ir nežinau, ar aš jį tebemyliu, ar liko jam tik simpatija..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meiles reikalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meiles reikalai   Meiles reikalai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Meiles reikalai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
raganystes :: smilkalu magija-
Pereiti į: