raganystes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

raganystes

raganystes, uzkeikimai, meiles burtai, pinigu burtai, biski kerejimo istorijos ir pan.
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Reali patirtis

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Neonas
naujokas
naujokas
Neonas


Male Pranešimų skaičius : 43
Age : 31
Miestas : Telsiai
Registration date : 2012-01-21

witch
apdovanojimai: Reali patirtis Harpytj0
asmenybes tipas:

Reali patirtis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Reali patirtis   Reali patirtis Icon_minitimePir. 09 03, 2012 8:04 am

Sveiki visi, as per tiek laiko patyriau labai daug ko ir noreciau pasidalinti, vien delto kad yra sekta, reali sekta kuri garbina ir turi rysi su paziminiu dievu, kuri vadina tevu.As bendrauju su zmogumi kuri su juo gali tesiogiai susisiekti, jy maitina krauju, gerdai patys is kraujo donoro. As patyriau jo rustybe nes buvau jam nusikaltes, bet poto jis apdovanojo mane... Kas iesko apie juodaja magija konors, ar domisi, patariu bekit kaip velnias kryziu pamates, tai ne zaidimas ir nera kelio atgal, tai baisiau uz mirti, baisiau nei persipjauti venas ir ziureti kaip teka kraujas ir su juo paisyti ant saves ar pns. Pries ka darydami gerai susimastykit. Jai turit klausimu as jums padesiu, susisiekti galit telefonu, jis mano anketoje.(atr tik i tele2 ir ezi, Jai kils kas rasim kaip susisneketi)
Atgal į viršų Go down
http://friendsclub.lt
Neonas
naujokas
naujokas
Neonas


Male Pranešimų skaičius : 43
Age : 31
Miestas : Telsiai
Registration date : 2012-01-21

witch
apdovanojimai: Reali patirtis Harpytj0
asmenybes tipas:

Reali patirtis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reali patirtis   Reali patirtis Icon_minitimePir. 09 03, 2012 8:06 am

Galvojate ar zinau realiu burtu? atsakimas ne, tai daugiau nei burtai, tai reiksmingi paprasti zodziai, bet jai jie skamba isto kas turi galia jie veiksmingi. P.S kazkas is jusu sake kad as paprastas zmogus ir man nepavyks, o dabar turetum nusilenkti pries mane...
Atgal į viršų Go down
http://friendsclub.lt
Filija
naujokas
naujokas



Female Pranešimų skaičius : 9
Age : 26
Registration date : 2012-08-26

Reali patirtis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reali patirtis   Reali patirtis Icon_minitimePen. 09 07, 2012 7:33 pm

Ir kodėl kas nors turėtų prieš tave lenktis? Nepyk, aš paprasčiausiai nesuprantu ką tu padarei tokio, kad būt prasmė prieš tave lenktis?
Atgal į viršų Go down
Neonas
naujokas
naujokas
Neonas


Male Pranešimų skaičius : 43
Age : 31
Miestas : Telsiai
Registration date : 2012-01-21

witch
apdovanojimai: Reali patirtis Harpytj0
asmenybes tipas:

Reali patirtis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reali patirtis   Reali patirtis Icon_minitimePen. 09 14, 2012 5:38 pm

as neliepiu lenktis, cia tavo givenimas ...
Atgal į viršų Go down
http://friendsclub.lt
Largo

Largo


Female Pranešimų skaičius : 4
Age : 29
Registration date : 2012-09-22

Reali patirtis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reali patirtis   Reali patirtis Icon_minitimeŠt. 09 22, 2012 8:40 pm

Tai sakai...baisiau nei persipjauti venas? O kas tau buvo nutikę jeigu galima sužinoti? Ar negalima? Na ir dėl tel. numerio, o negalima paprasčiau pvz.: el. paštu?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Reali patirtis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reali patirtis   Reali patirtis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Reali patirtis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
raganystes :: sveiki atvyke :: pagrindinis bokstas-
Pereiti į: